
Expositie 10 jaar Bijlmer Parktheater
- On 31 oktober 2019
Vijf getalenteerde fotografen maakten speciaal voor het 10-jarig jubileum van het Bijlmer Parktheater een portrettenserie. De vijftien mensen die zij in beeld brachten vervullen ieder op eigen wijze een belangrijke rol in de ontwikkeling van dit mooie theater van het nieuwe Nederland.
De selectie van de geportretteerden is gemaakt door het Bijlmer Parktheater. Fotografen: Marinka Hukema, Soraya Ballantine, Marie-Louise Hodge, Sanguilla Vabrie en Michelle Amo Adjei. De foto-expositie is tot 20 december te zien in het café van Pakhuis de Zwijger Amsterdam.
In hun artistieke en technische proces zijn zij gecoached door Les Adu in de mediastudio van BIJLMERenZO en Going Social. De mooiste foto’s daarvan zullen ook te zien zijn op de schermen in station Bijlmer ArenA.
Productie: Jeltje van Nuland. Foto: Ernestine Comvalius, directeur Bijlmer Parktheater.
De foto’s zijn ook te zien op www.zozijnwij.amsterdam