
Eenzaam? Ga lekker dansen!
- On 21 september 2018
Ook dit jaar doet Stichting Dance Connects mee aan de Week tegen Eenzaamheid van donderdag 27 september tot en met zaterdag 6 oktober. Tijdens deze week zijn er door de hele stad open lessen en een aantal gratis activiteiten voor iedereen die van dansen houdt. Op donderdag 4 oktober van 10:00 – 11:30 uur kun je in NoLimit terecht.
Dans als bindmiddel
Met haar moderne danslessen beoogt Dance Connects verbinding in de maatschappij. Daarbij richt zij zich speciaal op mensen vanaf 60 jaar. Wekelijks samen met anderen bewegen geeft je een goed gevoel en kan je sociale leven de opkikker geven die het nodig heeft.
Ook zijn alle reguliere moderne danslessen open voor bezoekers. Iedereen is welkom om gratis een lesje mee te dansen, ook als je nog geen 60 bent.
Kijk voor meer informatie op www.danceconnects.nl.