Father & Mother project

Father & Mother project
ZO! Nieuws
Help jongeren aan een goede toekomst
  • 10 January 2012
  • Tell a Friend
  • Print


 


Het Father & Mother project zoekt rolmodellen bij bedrijven en organisaties in Amsterdam Zuidoost die een jongere uit Amsterdam Zuidoost een half jaar lang willen coachen.

Eenouder gezinnen waarbij de moeder vaak meerdere baantjes heeft om de kost te verdienen zorgen er voor dat kinderen vaak niet de aandacht krijgen die ze nodig hebben. Een situatie die in Amsterdam Zuidoost veelvuldig voorkomt. Kinderen krijgen onvodloende de kans om hun talenten te ontwikkelen en er is regelmatig te weinig aandacht voor normen, waarden en schoolzaken.

Father & Mother Figure wil sterke vaders en moeders op vrijwillige basis als rolmodel koppelen aan jongeren tussen de 11 en 21 jaar in Zuidoost die aandacht verdienen. De looptijd van de coaching bedraagt een periode van een half jaar 1 dagdeel in de week. Dat kan natuurlijk ook in het weekeinde.

Momenteel lopen er 28 coachingstrajecten waarbij een coach aan een jongere is gekoppeld. Coaches voeren gesprekken met jongeren over school, werk, sport, privé en toekomst. Er wordt voor het einde van het trajcet een doel gesteld maar naar toe wordt gewerkt. De activiteiten in de tussenliggende periode zijn er op gericht het doel te bereiken.

Wilt u zich persoonlijk of als bedrijfsproject aanmelden voor Father & Mother Figures dan kunt u contact opnemen met Henk Redmond:
 henk@redmondcm.nl
Telefoon 020-6962004 of 06-52355060

Klik hier voor meer informatie.

     

NIEUWS

NIEUWS

UITGAAN

UITGAAN

CULINAIR

CULINAIR

CULTUUR

CULTUUR

WERKEN

WERKEN

NIEUW

NIEUW

SPORTEN

SPORTEN

WONEN

WONEN

WINKELEN

WINKELEN

EVENEMENTEN

EVENEMENTEN

GROEN

GROEN

ONDERNEMEN

ONDERNEMEN

JONG

JONG

LEREN

LEREN

PROMOTIE

PROMOTIE

ARCHITECTUUR

ARCHITECTUUR

WEBSITE

WEBSITE

MEDIA

MEDIA

GEZOND

GEZOND

KINDEREN

KINDEREN

DUURZAAM

DUURZAAM


Newsletter
Nieuws Archief Maak ZO! je Favoriet