Smart Media Event ROC

Smart Media Event ROC
ZO! Leren
Smart Media Event
  • 03 april 2012
  • Tell a Friend
  • Print


 


Op donderdag 12 april zijn vmbo-leerlingen, decanen en overige geïnteresseerden welkom op Fraijlemaborg 135 in Amsterdam Zuidoost voor het Smart Media Event.

Die middag kan iedereen meedoen aan interactieve workshops die de mbo-studenten doorlopend geven. Of het nu gaat om een workshop smart media, computer bouwen, webdesign/photoshop of les in hacken: het komt allemaal aan bod. De kans om een goed beeld te krijgen van onze opleiding ICT.

Niet plaats- en tijdgebonden werken is de nieuwe realiteit en de inzet van smart media speelt daarbij een cruciale rol. De allernieuwste ICT ontwikkelingen op het gebied van smart media, sociale netwerken, informatiebeveiliging en cloud computing ontdekt u op dit event.
Docenten staan klaar om alle informatie te geven. Ook zijn er stands met informatie over Smart Media Advisor, Security Beheer, Systeembeheer en Application Developer.

En verder op donderdag 12 april:live DJ & MC, entertainment en games.

Donderdag 12 april van 12.00 - 16.00 uur
Voor meer informatie, klik hier

     

LEREN

LERENmeer

UITGAAN

UITGAANmeer

CULINAIR

CULINAIRmeer

CULTUUR

CULTUURmeer

WERKEN

WERKENmeer

NIEUW

NIEUWmeer

SPORTEN

SPORTENmeer

WONEN

WONENmeer

WINKELEN

WINKELENmeer

EVENEMENTEN

EVENEMENTENmeer

GROEN

GROENmeer

ONDERNEMEN

ONDERNEMENmeer

JONG

JONGmeer

PROMOTIE

PROMOTIEmeer

ARCHITECTUUR

ARCHITECTUURmeer

NIEUWS

NIEUWSmeer

WEBSITE

WEBSITEmeer

MEDIA

MEDIAmeer

GEZOND

GEZONDmeer

KINDEREN

KINDERENmeer

MOOI

MOOImeer

DUURZAAM

DUURZAAMmeer


Newsletter
Nieuws Archief Maak ZO! je Favoriet